WorkIN

WorkIN


WorkIN je cvičební systém z produkce La-Fiesty, ve kterém se prolíná vícero tréninkových metod.
Základ vychází z Kalisteniky, což je cvičení s vlastní vahou, do které jsou zakomponované prvky především Crossových a kruhových programů.
Nenaleznete zde vzpírání, ale o to více se zaměříte na práci s vlastním tělem, která je daleko přirozenější a komplexnější.
Podobně jako u Workoutu je základem vaše tělo a proto je důležíté rozvoj základní svalové síly, výdrže a lokomace, která vám pomůže k vybudování vytoužených výsledků.
Pro tyto účely využíváme hrazdy, bradla, kruhy, lana, kettlebely, odporové gumy, bedny, švihadla, žebříky a další komponenty, pro maximální funkčnost tréninku.

WorkIN je komplexní cvičení za každého počasí, které vám dopřeje pocit z dobře provedeného tréninku, při němž posouváte své hranice, tak vám pomůže s rozvojem pohybového aparátu jako takového a naučí vás více využívat své tělo, které vám za to bude vděčné.

A co na to naši lektoři?

Vojta:
"WorkIN – Core HIIT je pro mě jeden z nejlepších cvičebních programů, který se skládá především z kalistenického cvičení s přidáním prvků funkčního tréninku, při němž vás budou bolet i svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte. Jednoduše řečeno jde o to dostat ze sebe a svého těla maximum a posouvat své limity. Jelikož jsem zastáncem HIIT (High-Intensity Interval Training), probíhá trénink v určitýh časových intervalech, závyslých na druhu cvičení. Nejde o to udělat za minutu 60 kliků, jde o to udělat jich co nejvíc dokážete a proto je toto cvičení vhodné jak pro pokročilé, tak pro začínající jedince, jelikož si každý odcvičí své maximum.
K WorkIN jsem se dostal experimentováním s různými cvičebními metodami. Stejně jako se MMA snaží o nejúčinější propojení bojových umění a sportů, WorkIN tuto metodu praktikuje ve fitness."


Kuba
"Komplexní silové cvičení. Rozvoj pohybového aparátu. Prerekvizita. WORKIN je super, doplňkové cvičení k vrcholové i rekreačnímu sportu. Rozvoj síly a lokomoce, doporučil bych všem sportovcům, převážně jedincům, zaměřených na jedno-straný pohyb ( cyklistika, běh, plavaní, lyžovaní, atd ...). Přijď vyzkoušet, individuální přistup, není se čeho bát. Vše, co je potřeba k dosažení lepších výsledků a vnitřní rovnováhy. Potřeba rozvoje a posunutí vlastních hranic, díky WORKIN jde všechno lépe."


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.