Tereza Potužáková

Jumping, TRX, PUMP

Tereza Potužáková Jméno:
Terezkaaa

Přezdívka:
Terina, Tééra a označení blázen také často slýchávám :D

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš? Jumping, jumping a zase jumping, TRX, PUMP ať už v Pardubicích nebo Chrudimi.

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Jumping? Naprosto návykový druh sportu, při kterém se pobavíte, zablbnete si, ale také se pořádně zapotíte! Tento sport je dost rozmanitý, co se týče například hudby..není stanoven jeden typ, hodiny se mohou vést v různých stylech ať už je to latino, moderní hitovky, které právě prolétly nejlepší desítkou hitparád, nebo staré vykopávky, na které si všichni rádi zavzpomínáme. O tom, jaký má jumping výborný vliv na naše tělo ani nemluvě. Spalovačka je to tedy pořádná, ale stojí to za vyplavení všech endorfinu v těle a jednoduše řečeno, i když jste po hodině naprosto vyřízení, později se přistihnete, jak odcházíte domů rozzáření jak sluníčko :)

Proč právě tenhle sport?
Třeba proto, že je naprosto odlišný od ostatních sportů a vyvolá ve Vás tolik dobré a pozitivní nálady, že Vám Vaše vnitřní energie vystačí na celý zbytek dne.

Jak jsi se k němu dostal/a?
Začala jsem chodit pravidelně na hodiny jumpingu a tak moc mě to nadchlo, až jsem si jednou řekla „tak proč to nezkusit také ze strany instruktora“ a tradaáá, je ze mě instruktor :)

Proč právě studio La Fiesta?
Naprosto jednoduchá otázka. Ještě jsem neviděla žádné studio, které by mě takto ohromilo svou jedinečností. To, že zde zažijete hromadu zábavy je už jen třešnička na dortu, ale tou hlavní věcí, která drží La Fiestu dohromady, je dle mého názoru úžasná parta lidí, na kterou se stačí jen podívat a hned máte úsměv na tváři. Opravdu jsem neviděla žádné fitko, které by se tak moc snažilo přizpůsobit lidem z hlediska jejich potřeb a myslím, že La Fiesta se může pyšnit tím, že všechny tyto potřeby a chtíče plní veškerým úsilím a snahou - proto La Fiesta :)

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
Vlastně přes moji ségru Nikču, která si založila s Mírou právě toto studio. A jako správný nadšenec do sportu jsem zde musela všechno vyzkoušet.

Jakou hudba máš ráda?
Tak nějak od všeho něco. Neposlouchám vyloženě jen jeden styl hudby, prostě to co se mi líbí, vyvolá mi úsměv na tváři, nebo se mě jiným způsobem dotkne srdíčka.

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Potkat se můžeme určitě ještě na hodinách v Chrudimi a na všech akcích La Fiesty.

Něco o sobě – rychlá, stručná chrakteristika?
Nééé, proč taková otázka?! :D Podle toho, co říkají ostatní, jsem prý až moc dobrosrdečná, důvěřivá, ale také prdlá! Jsem vcelku klidný člověk, když dojde na problémy, snažím se je řešit s rozumem a klidnou hlavou. Když má problémy někdo jiný, vždy všichni vědí, že je tu nějaká Terina, za kterou mohou přijít a ona je ráda vyslechne a snaží se pomoci. Myslím, že jsem veselá, trpělivá, upřímná, zodpovědná a společenská, ale také potřebuji sem tam chvilku klidu pro sebe :) Jsem také pro každou srandu, takže jakýkoliv nápad na zábavu přijímám! :D Miluji sport, zvířátkaaa, hudbu, a samozřejmě nesmí chybět dobré jídlo! :)

Co, nebo koho by jsi ve studiu doporučila?
Úúúplně všechny a všechno :) Vše, co se odehrává v La Fiestě stojí za to zkusit :)

Obíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
estaň si pouze přát a začni pro to něco dělat! :)

Terka P. Terka P.Jumping

logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.