Piloxing BARRE

Jak už sám název napovídá, BARRE je jednou z odnoží celosvětového proudu PILOXING.
V Piloxing Barre se setkáváme nově s prvky klasického baletu, boxu a tance.
Narozdíl od klasického piloxingu, kde využíváme pouze rukaviček jako zátěže, máme u BARRE speciální baletní tyče. Ty slouží jako opora těla při provádění jednotlivých cviků a napomáhají větší koncentraci při tvarování svalů.

Klasická hodina BARRE je kratší a trvá 45 minut.
Je složena z několika cvičebních bloků. První je WARM UP, kdy svá těla zahříváme a připravujeme na fyzickou zátěž, cílem je zahřát a minimalizovat riziko nechtěných úrazů. BLOK BOXU, kde zapojíme horní polovinu těla a zpevňujeme oblasti zad, paží, boků a bříška. Následuje tzv. GRAHAM BLOK. Zde budeme baletní formou posilovat především naše nohy a zadeček. Tato technika je zaměřena na podsazení a koncentraci pánve. Zádové, prsní a pažní svaly procvičíme v tzv. ARM BLOKU. No a zbývá nám posilko a protažení, které určitě nijak neošidíme a využijeme zahřátých partií, abychom vylepšily rozsahy.

Cílem Piloxingu barre je ženám ukázat ladnost a smyslnost svých těl, fyzicky posílit a zpevnit a v neposlední řadě se odreagovat. Dáváme si záležet i na hudbě, na kterou cvičíme, ta je o něco malinko pomalejší než u piloxingu, ale stejně skvělá a melodická. Ani dynamičnost tu nechybí v částech boxu, takže zcela určitě vyplavíme neskutečné množství endorfinů a po hodině odcházíme spokojené a nabuzené.
Při baletních částech se chceme cítit být svůdné, krásné a jisté.  Již po krátké chvíli zpevníme a vytvarujeme zadeček, vnitřní stehna, lýtka a v neposlední řadě bříško.
Energické cvičení sebou také přináší i redukci tělesného tuku a rychlejší spalování. Při cvičení dbáme na správné držení těla, tak abychom vypadaly krásně.  Chceme přeci být stále svěží a přitažlivé.

Tak už dost o tom, je načase přijít a zkusit. Věříme a doufáme, že Vás BARRE osloví a naprosto uchvátí, tak jako nás a čas strávený budováním krásného zevnějšku nebude jen nutností, ale zábavou.


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.