Petr Blažek

DeepWork, Zumba

Jméno:
Péééťa

Přezdívka:
Méééééďa :D

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Dříve Zumbu...a už konečně po roce příprav a školeních DeepWork

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Zumba si zakládá na hesle „Join the party“..a ono to opravdu tak je . Když se to dobře podá, tak je zábavná, energická a smyslná...mix spousty stylů a nálad - než se nadějete...už je po hodině.
DeepWork je mix bojovky se statickým a dynamickým posilováním těla s vlastní vahou. Čím víc se o to zajímám .. čím víc pro to dělám a připravuji se na to.. tím víc zjišťuju jak to úžasně funguje...nejlepší na tom je opravdu široký záběr všech možných stylů co s lidským tělem jde udělat. Určitě jsem pouze na začátku cesty .. o to víc mě zarážejí výsledky, které na sobě vidím.

Proč právě tenhle sport?
Já jsem byl vždycky pařmen a showmen, ještě k tomu výraznej :D ... takže pro Zumbu ideální. A taky jsem chlap a občas se z něčeho prostě potřebuju vybouchat... zatnout zuby a makat... proto DeepWork.

Jak jsi se k němu dostal/a?
Docela náhodou. Když jsem se úřed čtyřmi roky přistěhoval do Pardubic tak jsem tu nikoho a nic neznal...teda kromě jedné kamarádky...ta mi řekla, že chodí na něco co se jmenuje Zumba, a že se tam strašně vrtí zadkem a chodí tam spousta krásných ženských...neváhal jsem :D .. a v té době jsem vůůůbec neměl ponětí kam všude mě toto rozhodnutí zavede.. k totálnímu úletu . Roky běžej.. já jezdím a vrtím zadkem jak potrhanej... a že těch hodin, akcí a vystoupení bylo .. a pomalu začínám přemýšlet o něčem dalším... proto sednu a začnu koumat. Oslovilo mě spojení fitness a bojových hodin ve stylu COMBATU. Navštívil jsem pár hodin v Praze na již probíhajících programech a zjistil jsem že v určitých hodinách mi něco chybí a v jiných zase něco přebývá .. tak jsem si to s vypůjčením těch věcí co mi chyběly z ostatních sportů zkusil po svém ... a bavilo mě to... v rámci fitness víkendu jsme zkusili udělat ukázkovou hodinu pro klienty a ejhle... bavilo je to .

Proč právě studio La Fiesta?
La Fiesta je něco co vzniklo naprosto spontánně a sami jsme to vytvořili. Nemyslím tím jen studio, ale i tu partu lidí (nejen nás lektory) a když si k tomu připočítáte, že to všechno vzniklo zcela náhodou .. takhle přeci vznikaj pro člověka ty úplně nejlepší věci ... nebo se pletu??

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
No a tak si vesele chodím na hodiny Zumby a po čase ke mně dorazila nabídka předcvičování (ne, že bych byl nejlepší, ale byl jsem jedinej chlap :D ) .. a jsou nabídky, které se neodmítaj. Asi měsíc před první La Fiestou (La Fiesta byla původně Zumba akce pro Nikouše) jsem zařadil do svých hodin jednu písničku – Hush Hush od PCD .. ženský se při ní úplně neskutečně bavily..občas šly smíchy do kolen...Nikouš tohle všecko viděla a poté co jí přešel záchvat smíchu mi řekla, že tohle musím udělat na Fiestě. Tam jsem poznal Miru, Rossiho, Vacína, Lucinku, Miga a spoustu dalších co se kolem Fiesty točej. Postupem času jsme spolu dělali další akce a když padlo rozhodnutí, že se udělá La Fiesta fitness studio....no však to znáte...jsou nabídky, který se neodmítaj!

Jako hudbu máš ráda?
Před Zumbou jsem kromě běžných komerčních rádiovek byl spíše Trance typ, občas něco na pohodu – Seal, Anastasia, Allanis Morissete. Se Zumbou přišlo Latino , charlestony, twisty ,electroswingy. Do toho všeho jezdím hlídat a pořádat kromě diskoték i Punkový festivaly, takže občas i Punk, Ska, Reage, Rock’nRoll. I tu Evu a Vaška si občas pustím :D

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Určitě...já doma moc nebývám Když to vezmeme pracovně, tak Zumbu kromě Pardubic předcvičuji i ve Vysokém Mýtě, v Chocni, v Tisové, sem tam Zumba akce a dámské jízdy. Jinak samozřejmě na všech akcích La Fiesty! Stále doufám že mě potkáte v průběhu sezóny s DeepWorkem i v Hradci či Holicích. Už spoustu let hlídám v klubech a na hudebních festivalech ...je to práce jako každá jiná a já tam jezdím pracovat a ne si léčit mindráky na lidech.No a když zrovna nesportuju a nepracuju tak si sem tam i vyrazím za kultůůůrou..

Něco o sobě – rychlá, stručná chrakteristika?
Lidi co mě znají o mě říkají, že jsem obrovský dobrák co má silnou vůli.... já o sobě říkám, že jsem obrovský vůl :D

Co, nebo koho by jsi ve studiu doporučil/a?
...tohle bude krátký....VŠECHNO!!!!

Obíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
„Někdy“ je akorát převlečený „nikdy“, tak na nic nečekej, běž a udělej to!!

Jak by jsi charakterizovala, pojmenovala, přirovnala své kolegy z La Fiesty?
.... je to banda absolutních šílenců :D Budete je buď milovat...nebo nenávidět ... teda kromě Nikouše... tu přeci miluje každý :D

Petr Méďa Blažek Petr Méďa Blažek
Petr Méďa Blažek Petr Méďa Blažek


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.