Nikola Havlíková

Zumba, Piloxing, Piloxing Barre, Piloxing KNOCKOUT
Nikoušek Jméno:
Nikolka

Přezdívka: Nikouš, Nikoušek, Bembi

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Moje je Zumba a nově i Piloxing:-)

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Zumba je návyková:) Je to sport plný energie, zábavy ale i dřiny. Je to naprosto geniální spojení různých tanců jako je Merengue, Cumbia, Reggaeton, Salsa, Hip-hop, Street dance, Chacha, Jive, Flamengo, Rumba..objevují se i prvky z aerobicu nebo boxu - V zumbě se meze nekladou:) Tento sport je určen naprosto pro VŠECHNY! Bez rozdílu pohlaví, věku, váhy..Stačí když máte rádi pohyb a tanec a zaručeně se zamilujete:) Zumba zpevňuje a posiluje komplexně celé tělo. nejvíce oblasti boků a zadečku, ale nezapomíná ani na stehna, bříško a paže. Zumba vám nabízí moře endorfinů, odreagování, skvělé nakažlivé nálady a radosti z pohledu na své tělo..
Piloxing je pro mě sport, který má obrovský náboj!
Podtrhuje ho skvělá dynamický hudba, která burcuje ještě k lepšímu výkonu. Nebudu lhát, je to dřina a v začátcích to bude naše svalíky bolet, ale za ten pocit a opravdu viditelné výsledky to stojíJ Spojení Boxu plného síly, elegance formou Pilates a zábava tance je opravdu jedinečnou kombinací! Dostaví se vysoké množství endorfinů, budete se cítit sebevědomější, silnější, ladnější, ženštější…a vaše postavička ucítí a uvidí taky velmi pozitivní změny! Piloxing tvaruje, posiluje i protahuje a výhodou rychlého tempa boxu a protahování v pilates blocích se opravdu spaluje. Závěrem posilujeme na podložkách zadeček a bříška a co si budeme povídat, to jsou partie, které to ocení velmiJ Mohla bych tu psát hodiny o tom jak je Piloxing úžasný, ale mnohem efektivnější bude, když prostě dorazíte a přesvědčíte se sami:-)
Já věřím, že si PILOXING zamilujete stejně jako já…


Proč právě tenhle sport? Jednoznačně protože mi umožnuje cítit se sama sebou,umožňuje mi být kreativní..tvořit, dovoluje mi denně vytvářet úsměvy lidí na mých hodinách. Miluju tanec..když tančím na nic nemyslím, nic mě netrápí, cítím se volná a šťastná..

Dlouho jsem hledala sport, který by mě nadchl stejně jako kdysi Zumba a Piloxing je přesně to, na co jsem takovou dobu čekala! Okouzlil mě…a já mám opravdu velkou chuť tuto báječnou novinku v oblasti fitness předávat dál:-)

Jak jsi se k němu dostal/a? To jsem tak jednou vyrazila z hecu do pardubic na venkovní zumbu a najednou jsem tam byla 4x do týdne a pomalu se stala "závislačkou" :)

Sledovala jsem novinky ve fitnessu a čekala na nějaké „boom“, které mě uchvátíJ To se stalo a pak už začala dřina, nejdřív jsem Piloxing cvičila pomocí DVD, poté jsem navštívila lekce v Praze a nakonec jsem se přihlásila na Piloxing Instructor Training a stala se oficiálním lektorem Piloxingu!

Proč právě studio La Fiesta?
Jednoznačně pro jeho unikátnost. Je jako moje dítě. Odráží spoustu času, energie, úsilí a dřiny...Unikátní je pro mě tím, že nevzniklo jako pouhopouhý "bussines", ale jako možnost ukázat lidem, že sport může být zábava, že není potřeba se do ničeho nutit ale naopak, že je možné se těšit na každou další hodinu a odcházet s úsměvem. Vlastně studio La Fiesta je můj splněný sen:) Najdete v něm úžasný team lidí, kteří se snaží udělat maximum, abyste se u nás cítili jako doma a každou hodinu si co nejvíce užili.Každý jsme jiný a proto vřele doporučuji vyzkoušet úplně všechny sporty a lektory - každý si najde to své:) La Fiesta pro mě znamená pohodu, druhý domov, klid, skvělou partu lidí a neuvěřitelný přísun energie :) To, že nás najdete v samém centru Pardubic a máte vždy kde zaparkovat je už jen třešničkou na dortu :)

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
To je poměrně dlouhý příběh, ale ve zkratce: Jednou můj kamarád Rossi přivedl na moji hodinu Zumby Míru (DJ Muriel), začali jsme se bavit, neskutečně si sedli jako lidé a najednou tu byl nápad - Rossi barman, já zumba instruktor a Míra Dj co hraje latinu - co s tím? No a LA FIESTA byla na světě:)

 

Jakou hudba máš ráda?
Není to nic specifického, miluju hudbu jako takovou..Jednou poslouchám latinu, hip-hop, rádiovky, oldies hity, operu a dokážu klidně skončit u Jarka Nohavici:) Na svoje hodiny ale volím takovou hudbu, která mě osloví už na první poslech, mám nutkání se u ní vrtět a nejlépe když se u ní samovolně usmívám:)

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Jasně, potkat se můžeme také v Chrudimi a ve Skutči, každý den jsem někde, stačí jen mrknout na www.zumbaprovsechny.cz

Něco o sobě – rychlá, stručná chrakteristika?

Jéééé, to nerada dělám :D Jsem celkem klidná povaha - miluju pohodu, harmonii a klid, tím ale neříkám, že neumím být pořádnej protiva a paličák. Taky jsem "štoura", ráda věci pitvám (klasická ženská řekla bych). Umím naslouchat a když už si k sobě někoho pustím, stává se ze mě přítel do pohody i nepohody. Dále jsem poměrně tolerantní, samostatná, společenská...taky netrpělivá, někdy až moc hrdá a trošku posera z nových věcí.:) Mnozí by o mě nejspíš řekli, že jsem nedostupná - já bych řekla spíše opatrná. Koho to ale neodradilo, záhy zjistil, že jsem mírumilovný Nikoušek :)

Co, nebo koho by jsi ve studiu doporučila?
Všechno a všechny přece:) U nás a s námi se stále něco děje..

Obíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Odvaha není absence strachu, ale rozhodnutí, že existuje něco důležitějšího než strach. James Neil Hollingworth

Jak by jsi charakterizovala, pojmenovala, přirovnala své kolegy z La Fiesty?
To nemůžu:) Nedokážu být v tomhle objektivní a 2 slova by mi rozhodně nestačila. Jediné co prozradím je to, že KAŽDÝ Z NICH JE OSOBNOST a opravdu stojí za to všechny poznat osobně:)

Nikoušek hspace= Nikoušek hspace= Nikoušek hspace= Nikoušek hspace= Nikoušek hspace= Nikoušek hspace=

Nikoušek hspace=

logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.