Miroslav Uriel

Jumping, TRX
Mirek Uriel Energický, organizační, společenský, podnikavý, workoholik Spoluzakladatel studia La Fiesta, instruktor Jumpingu. Je neustále v pohybu, nevydrží nic nedělat. Stará se o chod teamu a správné fungování La Fiesty. Připravuje a vymyšlí aktivity pro všechny, kteří chtějí být v usměvavé společnosti, mají rádi pohyb a nesnáší nudu.

Jméno:
Miroslav Uriel

Přezdívka:
Dj Muriel :-)

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Cvičím, tančím a u toho hlavně skáču :-) Takže JUMPING
:-) Jinak také „skáču“ okolo ostatních hodin a všecho co se týká La Fiesty!


Jak bys popsal/a svůj sport vlastními slovy?
„Můj“ sport je Jumping a je to úžasná energie, je to vyskákání se ze všeho do pohody, do skvělé nálady, cvičíte, tančíte, skáčete a při tom Vás to ještě k tomu baví. Luxusní kombinace sportu.
Jednoznačně Fitness-Fun sport!

Proč právě tenhle sport?
V podstatě omylem :-) Nejdřív jsme si s Nikčou Havlíkovou řekli, že by bylo fajn mít takový sport ve studiu. Když jsme nakoupili trampolínky a Káťa s Bártem rozjeli hodiny, tak se zjistilo, že dva lektoři jsou málo a že potřebují záskok, tak jsem si udělal Jumpingový kurz, abych mohl zaskakovat. No a pak jsme zkusili mou pravidelnou hodinu, abych nevypadl z tempa a z té se vyklubali další dvě a ze záskoku jsem se stal dalším členem Jumpingového teamu.


Jak by jsi charakterizoval svou hodinu?
Každý z nás Jumperů skáče jinak a má svůj rukopis. Já jsem postavil svou hodinu na latinských rytmech, kdy je muzika středně rychlá, houpavější, veselejší. Kdy se usmíváte už jen když slyšíte první tóny a když se k tomu přidá euforie z jumpingu, tak to krásně graduje a efekt skvělé nálady je tu :-)) Samozřejmě pokud k tomu přidáte fakt, že se u Jumpingu dá zhubnout zábavnou formou, děláte něco pro sebe a ještě máte pocit, že jdete z party... sbohem nudné posilovny :-)

Jak jsi se k němu dostal/a?
Po tom co jsme se rozhodli trampolínky zkusit, tak jsme šli s Nikčou na hodinu naší kamarádky Káti, abychom věděli, jaké to je. Díky podání Káti se nám to zalíbilo a hledali jsme profesionální variantu pro studio, našli jsme nabídku Jumpingu ČR a tak začala spolupráce s Jumpingem ČR a v podstatě první hodiny pod vedením tohoto cvičebního programu. Káťa přešla do našeho studia a s Bártem se vyškolili jako první lektoři Jumpingu pro La Fiestu.

Proč právě studio La Fiesta?
Protože na začátku všeho byl nápad udělat exklusivní Zumba party. Zumba party s drinky, Dj´s, skvělým teamem a super náladou. Tato party se uskutečnila její název zněl Zumba La Fiesta! Byla to skvělá party, která stmelila neuveřitelné množství lidí a hlavně začala formovat současné jádro celého studia. V běhu následujících událostí se začal hledal prostor pro osamostatní Nikči Havlíkové jako hlavní Zumbařky a nakonec z malého prostůrku na hodiny Zumby se narodilo fitness funové studio – La Fiesta!

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
Díky skvělému kamarádovi Rossimu, který mne seznámil s Nikčou Havlíkovou ( lektorkou Zumby ) mne doslova dotáhl na hodinu Zumby. ( dva kluci s 50 holkama na latinské rytmy, luxusní dva hroši v protirytmu :-))
Nikča chtěla udělat svou Zumba party pro „pár“ lidiček z její hodiny, Rosii jako profi barman tomu chtěl přidat drinky a měl nápad, aby tomu hrál na živo Dj ( v tomto případě Já :-)) Tak jsem dali hlavy dohromady a z malé Zumba party se stala party v kongresovém centru téměř pro 300 lidí, která byla začátkem La Fiesty! fitness studia.


Jako hudba máš rád?
Mám rád spoustu muziky, hraju jako Dj velmi široký záběr žánrů. Nicméně mým favoritem a specializací, kterou mám opravdu moc rád je latinská muzika a to v jakékoliv verzi a úpravě, ať už je to originál, nebo taneční, případně latinský pop cokoliv, kde je rytmus a veselý náboj, čehož je latina plná. Jde z toho moc energie, sluníčka a dobré nálady.. svým způsobem je to i životní styl a postoj :-)

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Myslím, že mne můžete potkat všude kde se něco děje, ať už je to fitness, bar, koupaliště, auta.. prostě všude kde je pohyb, úsměv a zábava :-)

Něco o sobě – rychlá, stručná charakteristika?
Ok, stručně, rychle, jasně...
...jsem nudný, válecí typ u televize, který si semtam skočí na Jumping :-)


Co, nebo koho bys ve studiu doporučila?
Koho? Všechny!:-D Studio je plné skvělých individualit a každá hodina je originál, nenajdete dvě stejné, ani podobné.. Každý je profesionál a je jen na Vás co hledáte a kdo Vám je sympatický a hlavně jeho vedení hodiny. Pokud se s námi někdy vydáte na sportovní víkend, tak je můžete poznat všechny blíže a osobně, jak na hodinách, tak ve volnu. Řekněte mi co hledáte a já Vám doporučím :-)

Oblíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Mám dvě :-) :
1) úsměv, pohyb, zábava!
2) Až se ti promítne tvůj život, ať je na co koukat!


Mirek Uriel Mirek Uriel
Mirek Uriel Mirek Uriel Mirek Uriel Mirek Uriel


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.