Lenka Berousková

Tabata, BodyFit, Piloxing KNOCKOUT

Lenka Berousková
Jméno:

Lenka

Přezdívka :
Lenka's

Jaké hodiny cvičíš, skáčeš, tančíš?
U mě spojíme vše dohromady a vznikne z toho TABATA :)

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
TABATA je pro mě druh sportu, který mi celkem během krátké doby dostal do skvělých fyzických výkonů. Je pravda, že občas si člověk sáhne na dno svých sil a v hlavě se mu honí myšlenky, že další kolo už nemůže zvládnout, ale co je právě lepšího, než dokázat si, že na to mám :)
Pravidelností se tvaruje nejen Vaše postava, ale i sebevědomí, že jste překonali vlastní hranice. Člověk si řekne " ha 16 minut... pohodička", ale když končíte 4. kolo a potíte krev, je užasný, jak máte neuvěřitelně smíšené pocity... lezete po čtyřech a nestíháte ovládat svůj dech a zaroveň máte chuť křičet radostí a endorfiny Vám lezou ven snad i ušima :) Kdo chce zažít euforii, šup na hodinu TABATY :)

Proč právě tenhle sport?
Patřím mezi lidi, kteří jsou na tom časově dost špatně. Mám totiž doma dvě děti. A po celodenním kolotoči člověk nemá zrovna dvakrát chuť se jít zavřít na dvě hodiny do fitka. TABATA je rychlá, dynamická, intenzivní, tudíž plně nahradí hodinové trápení jinde. Doporučuji ji všem, co mají málo času, ale chtějí vypadat a cítit se dobře.

Jak jsi se k němu dostala?
O sport jsem se vždy zajímala, takže o intervalech zařazených v tréninku jsem už něco věděla a zařazovala to třeba do běhu nebo jízdy na rotopedu. Nicméně přímo do TABATY mě zasvětil až tady Míra, když mě oslovil s nabídkou spolupráce :)

Proč pravě studio La Fiesta?
Jako každý nováček máte ze začátku stres z toho do jakého prostředí jdete a co Vás tam čeká. La Fiesta mě velmi příjemně překvapila svojí "otevřenou náručí" a přátelským chováním všech lidiček. Kde čerpat sílu a těšit se z úsměvů? No přece v La Fiestě! :)

Jak jsi se k La Fiestě dostala?
To si takhle jednoho krásného dne jdete a přepadne Vás Míra s větou "hele, už se doma válíš dost dlouho, pojď radši něco dělat " :)) A tak jsem tady:)

Jakou hudbu máš ráda?
Myslím, že vše je o náladě a chuti. Nemám vyhrazený styl a spíš se nechávám strhnout peckama, co právě letí a jsou v kurzu.

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Co se týká sportu tak ne, ale jinak určitě někde na pískovišti :) Můžeme spolu stavět bábovky :)

Něco o sobě-rychlá stručná charakteristika?
To je asi dobrý zeptat se lidí okolo. Navenek působím dost sebevědomě a přísně. Ale kdo mě jen trošku pozná, hned ví, že svůj temperament neskryju, ráda se směju a to většinou i úplným blbostem, jsem společenská a otevřená všem lumpárnám :) Každopádně jsem matka dvou dětí, takže zodpovědná a tvrdě si jdu za tím, co je správné.

Co, nebo koho by jsi ve studiu doporučila?
Jak jinak než všechny a všechno! :)

Oblíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Není hrdina ten, kdo bojoval a zvítězil nad druhými, ale ten, kdo bojoval a zvítězil sám nad sebou!!! :) Lenka Berousková Lenka Berousková Lenka Berousková Lenka Berousková Lenka Berousková Lenka Berousková


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.