Lada Müllerová

Pilates

Lada Müllerová Jméno:
Lada

Přezdívka:
Momentálně bez přezdívky. Jako dítě jsem měla různé od princezny až po žigulíka ☺

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Pilates

Jak bys popsala svůj sport vlastními slovy?
Pilates je pro mě druh pohybové aktivity kde pomocí plynulých pohybů, vědomého dýchání a koncentrace můžu současně efektivně posílit i dobře protáhnout celé tělo. Výhodou je, že pilates má neomezenou zásobu cviků od nejjednodušších až po velmi náročné. Je tedy určeno pro každého bez ohledu na věk, hmotnost či sportovní zdatnost. Lekce pilates se nese v poklidném tempu a dovolí nám lehce spojit tělo, ducha i mysl podobně jako třeba jóga. Zároveň je cvičení zaměřeno na posílení celého těla a to směrem zevnitř ven. Posilujeme tedy nejen hlavní skupiny povrchových svalů, ale také malé svalové skupinky i svaly ukryté hluboko uvnitř našeho těla. Pilates je často nepostradatelným doplňkem při náročných pohybových aktivitách, kdy pomáhá upevnit správné pohybové stereotypy, posiluje ochablé svaly a střed těla, protahuje zkrácené svaly, zlepšuje koordinaci a koncentraci. Cvičení pilates je také vyhledáváno pro své terapeutické účinky, kdy pomáhá odstraňovat svalové disbalance a ochylky od správného držení těla.Osobně můžu pilates doporučit všem, kteří hledají uvolnění mysli, posílení těla a revitalizaci ducha. Ať už přicházíte na pilates po náročné hodině piloxingu, tabaty či trx, po dlouhém dni v práci nebo jste právě přijeli z dovolené, jistě zde načerpáte energii, zpevníte postavu a příjemně se protáhnete.

Proč právě tenhle sport?
Jednoduše proto, že vám to bude slušet ☺ Pilates vám narovná páteř, posílí svaly a vykouzlí úsměv na rtech. Přijďte to vyzkoušet a uvidíte sami, že hlavní motto J.H.Pilatese opravdu funguje: po 10ti lekcích UCÍTÍTE rozdíl, po 20ti lekcích UVIDÍTE rozdíl, po 30ti lekcích BUDETE MÍT NOVÉ TĚLO.

Jak jsi se k němu dostal/a?
Sport mě vždy bavil a od útlého věku jsem měla oblíbené různé pohybové aktivity od atletiky až po jízdu na koni. Před nedávnem se mi narodil syn a já jsem chtěla rychle naskočit zpět do sportování. Začala jsem chodit na piloxing a strollering. Po porodu jsem se tak dostala rychle do formy a moje tělo vypadalo dobře. Stále mě však trápil rozestup břišních svalů (diastáza), slabé pánevní dno a lehké bolesti bederní páteře. Začala jsem tak objevovat svět pilates. Již po několika lekcích jsem cítila rapidní zlepšení a v kombinaci s návštěvou fyzioterapeutky jsem se problémů zbavila za necelé tři měsíce. Pilates mi pomohl vnímat veškerý pohyb a sportovní aktivitu v širších souvislostech. Naučila jsem se zacházet se svým tělem tak, aby nejen dobře vypadalo, ale bylo i zdravé a bez různých bolístek, které jsou způsobeny většinou špatnou technikou cvičení nebo držením těla.

Proč právě studio La Fiesta?
Studio La Fiesta navštěvuji již od jeho vzniku jako klientka. Vyzkoušela jsem zde různé druhy cvičení a poznala skvělou partu lidí, se kterými to klape nejen ve studiu, ale také na různých akcích. Ať už jedete s La Fiestou na parníku, skáčete na trampolínách v kongresovém sálu nebo sjíždíte kopce na kolobrndách, věřte, že to bude vždy super zážitek nejen pro vaše tělo. Právě kombinace fyzické aktivity, pohodové nálady plné úsměvů a to celé zastřešené profesionálním zázemím a vedením je pro mě to, co mě nakonec do La Fiesty přitáhlo i jako lektorku.

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
Samozřejmě přes Nikču. Ačkoliv jsem totální taneční antitalent a na svojí první zumbu jsem přišla tuším z donucení, Nikča mě prostě chytla. Když po čase rozjela projekt La Fiesty, prostě jsem nemohla chybět na jejích hodinách ☺

Jakou hudba máš ráda?
Nemám vyhraněný styl. Cítím se dobře, ať už poslouchám rádio v autě, falešnou kytaru u táboráku nebo výstup svých kamarádek na karaoke. Cítím se dobře také v přírodě, kde jsou pro mě hudbou i zvuky lesa nebo zpěv ptáků. Na svých hodinách používám často jako podkres skladby na piano, ale občas ráda cvičím i v tichu.

Něco o sobě – rychlá, stručná charakteristika?
Mám ráda pohyb, úsměv i zábavu, takže motto La Fiesty „Smile, move, fun“ může být vlastně takové stručná charakteristika i pro mě. I když mi občas někdo řekne, že na první dojem působím přísně a nedostupně, nenechte se odradit a přijďte mě poznat osobně ☺
Co, nebo koho bys ve studiu doporučila?
Samozřejmě všechno a všechny ☺

Oblíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Mám ráda citáty od Jana Wericha. Je těžké vybrat jeden za všechny, ale ke cvičení velmi sedí „. Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“

Jak by jsi charakterizovala, pojmenovala, přirovnala své kolegy z La Fiesty?
Stručná charakteristika? Stejná jako moje „SMILE, MOVE, FUN“ !


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.