Kaťa Štaudová

Jumping, Fly Yoga, Piloxing
Káťa
Káťa je neskutečně milé stvoření. Je veselá, usměvavá, neposedná, stále s dobrou náladou
Jumperka, která rozdává energii na potkání, zahltí Vás svým nadšením a dobrou náladou, její hodina vás nenechá v klidu a poskakovat budete až domů. Má ráda pohyb a tanec, veselou společnost a zábavu s přáteli.

Přezdívka:
Garfield, Kačaba, Tajtrdlík..od všeho něco.

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Ráda poskakuji vždy, když je dobrá nálada. Jinak ve studiu pravidelné hodiny JUMPINGU v pondělí a čtvrtek. A aby to bylo spravedlivé i pro malé nadšence, přidávám i JUMPING KIDS ve čtvrtek odpoledne.

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Jumping je jedinečný ve své rozmanitosti a neomezenosti pro jakoukoliv věkovou skupinu. Na trampolínkách se můžete skvěle odreagovat, pobavit, zatancovat si, ale také si dát pořádně do těla a tzv. vypustit duši:-)) Nemluvě o spoustě pozitiv, která tento sport přináší. Nejen, že zde intenzivně posilujete, hubnete přebytečný tuk, zvyšujete fyzičku a zrychlujete lymfatický oběh, který má za následek detoxikaci a celkové prokrvení Vašeho těla, ale ke všemu si šetříte své klouby, budete vitální a plní sil – jednoduše řečeno endorfiny létají všude kolem Vás!

Proč právě tenhle sport? Jak už jsem popsala v předchozí odpovědi, díky všem pozitivům, které tento sport přináší. Stručně je jedinečný a já po každé hodině odcházím vysmátá jako beruška!

Jak jsi se k němu dostal/a?
Skrz mou velice dobrou kamarádku, která tento sport předcvičovala v Pardubicích. Po celoživotním věnování tanci jsem dychtila vyzkoušet něco nového a hlavně jiného. Po prvním „jumpu“ na trampolínce jsem věděla, že už nikdy neseskočím.

Proč právě studio La Fiesta?
To je jednoduché, protože je zde spoustu zábavy a úsměvu kam se podívám… Ale teď vážně, pravým důvodem je skvělá parta lidí, na které se může člověk kdykoliv spolehnout a kteří se sportu opravdu chtějí věnovat a to naplno. Tento úžasný tým lidí je zapálený pro sport, pohyb všeho druhu a nekonečnou zábavu, tak si to pojďte také užít!

Jak jsi se k La Fiestě dostal/a?
Přes Míru Uriela, když jsme kdysi dávno debatovali v baru nad sklenkou vína. V tu chvíli ještě studio neexistovalo, ale já jsem už tehdy věděla, že tam spolu s trampolínkama nesmím chybět.

Jakou hudbu máš ráda?
Jakoukoliv rytmickou a veselou. Nezáleží na interpretovi, jazyku ani stylu, jednoduše mě musí chytnout a posadit na zadek.

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Momentálně předcvičuji pouze v La Fiestě, nicméně jsem všude, kde se něco děje.

Něco o sobě – rychlá, stručná chrakteristika?
Myslím si, že už přezdívky o mě vypovídají více než dost. Jsem temperamentní, milá osoba se smyslem pro humor a spoustu zábavy. Mám ráda společnost, lidi kolem sebe, sport, adrenalin a v neposlední řadě svou práci. Nevydržím v klidu na jednom místě a platí u mě rčení co na srdci, to na jazyku…A jako správný kocour miluju lasagne :)))

Co, nebo koho bys ve studiu doporučila?
Ve Fiestě bych doporučila všechno a všechny! A proč? Protože každý instruktor je opravdu člověkem na svém místě, který danému sportu na 100% rozumí. Záleží jen čistě na Vás, který typ sportu Vás zaujme. Každý má své kouzlo a osobitost.

Obíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Život je moc krátký na to, abychom žili sen někoho jiného! Všechno má svůj důvod.

Jak bys charakterizovala, pojmenovala, přirovnala své kolegy z La Fiesty? Každý je jedinečná a originální osoba!! Poznejte je blíže sami!

Káťa Káťa Káťa Káťa Káťa Káťa

Káťa

logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.