Jumping

Co je to Jumping?
Jumping je skupinové cvičení na trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů. Podstatou jsou kombinace rychlých a pomalých poskoků, dyna­mických sprintů, silových prvků i významného strečinku.

Podle La Fiesty:

"Jumping – je cvičení, kdy skáčete radostí :-)) Je to cvičení, kdy se bavíte a intenzívně posilujete. Kdy Vás lektor vyburcuje k tempu a dřině a zároveň k nenásilné zábavě a kupě endorfinů. Je to nový styl cvičení, kde 100% platí označení Fitness-Fun sport."

Jumping®
Zpomaluje stárnutí
Zvyšuje svalový tonus
Je zábavný a bezpečný
Navyšuje vitální kapacitu plic
Působí proti depresi a únavě
Upravuje trávení a vylučování
Posiluje všechny svalové partie
Zlepšuje tkáňové zásobení kyslíkem
Rozvíjí motoriku, koordinaci a stabilitu
Podporuje snadnější relaxaci a spánek
Stimuluje vestibulární a nervový systém
Normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
Zrychluje lymfatický oběh, detoxikaci a průtok v žilním systému
Pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním
Nabízí úlevu od bolesti zad, krku a jiných bolestí způsobené nedostatkem pohybu


U nás v La Fiestě najdete hned několik Jumping stylů a lektorů a jak to vidí oni? :-)

Jumping FUN slovy Kačí (Kateřina Štaudová):

JUMPING FUN
"neboli dřina s úsměvem na rtech, lze přirovnat k našemu hlavnímu mottu studia ÚSMĚV, POHYB, ZÁBAVA. Na svých hodinách jumpingu vždy upřednostňuji zábavu a dril formou mých oblíbených "sestaviček", které jsou snadné k vysvětlení, naučení a následně i provedení a to za doprovodu hudby, která Vás nejen postaví ze židle, ale vyburcuje Vás natolik, že ze sebe vydáte doslova maximum. Jumpingem nejen posílíte tělo, ale na mých hodinách posílíte i vnitřního ducha:-) Baví Vás to? Úsměv je pro mne největší odměnou. Už nemůžete? Slyšet houknutí či řev z plna hrdla je balzámem pro mé uši :)) Každou minutu, každou písničku si můžete korigovat dle svých fyzických možností, vězte ale, že máte hranice mnohem mnohem dále, než si myslíte. Neumíte dřep na jedné noze, 2 squaty za 1 vteřinu či zkorigovat ruce a nohy? Já Vás to naučím a společně budeme překonávat z počátku nepřekonatelné :)) Bonusem jsou endorfiny létající vzduchem a naprosto úžasná atmosféra,která nelze popsat - to musíte zažít:-) Zkrátka a dobře se zničíme s úsměvem od ucha k uchu :)) Moc se na Vás těším. Vaše Káča :-)"

Jumping Latino a Jumping Interval slovy Míry (Miroslav Uriel) :

JUMPING LATINO
"houpavé, hravé a energické skákání na jumping trampolínkách. Stejně jako je latinská muzika, tak i náladu a inspiraci na tyto hodiny čerpám z latiny. Pohoda, léto, moře, dovolená, páárty... prostě důvod k úsměvu:-) A když spojíte tuto náladu s muzikou, která vás nenechá v klidu?
A když ještě přidáte skákání na trampolínce? Pak je o důvod víc k úsměvu a cvičební hodina, která je nejen pro zábavu, ale i pro Vaše tělo velmi příjemná. Výsledek? Snažíte se tančit, radostně skákat, jste spocení, uhnaní, veselí, příjemně unavení... a najednou? Je konec cvičení a Vy ani nevíte jak to uteklo :-) Jen víte, že posilovna je tak trochu nuda ... Snažím se hodiny vést tak, aby jste cvičili, bavili se a měli pocit, že jste na skvělé párty. Příjďte si skočit a bavit se:-)"


JUMPING INTERVAL
"jumping jinak, prostě zapomeňte na základní skákání, kroky, délky písniček. Teď je tu interval! Interval zátěže a náročnosti. Jumping Latino je pohoda, tohle je dřina. Dlouhé pasáže vs krátké, zátěžové vs relaxační, technické vs intenzívní. Nic není stejné, pokaždé jiné. Zaměřováno na problémové partie, posilování a skákání v teamu. Vyhecování výkonu v teamu. Hodina je sestavována tak, aby jste zabrali komplexně pomocí Jumping trampolínky a zvládli jak posilování, tak kardio trénink. Na této hodině Vám nedám nic zadarmo, všichni budeme makat a dupat co to půjde. Na tuto hodinu Jumping Intervalu čerpám z hodin Jumping Strengh, Bosu, TRX, Deep Worku a soustředění profesionálních sportovců. Hudba na tento Jumping Interval vychází z tanečních songů, které motivují a tlačí kupředu, kdy vás rytmus žene dál. Nestačí mi Vás unavit, sedřít, odstavit... chci aby vás to bavilo! Aby Vás dřina bavila, aby jste do toho šli příště semnou zase!"

Jumping Sport slovy Terky H. (Tereza Horálková):

JUMPING SPORT
"...je forma jumpingu zaměřená především na posílení nohou, rukou a zádových svalů. Nesmí ale chybět ani balanční prvky, posilování bříška a stretching. Kromě trampolínek s řídítky jsou využívány overbally, posilovací gumy, prvky boxu. V rytmu dynamické hudby probíhá jumping v aerobním tempu, čímž dochází k redukci váhy a zvýšení kondice. Jumping Sport, stejně jako ostatní sporty ve Fiestě, Vás dostane do pohody :-) Moji největší odměnou je, když se budete na mé hodiny s úsměvem vracet:) "

Jumping Fitness slovy Terez P. (Tereza Potužáková):

JUMPING FITNESS
"...jumping je anaerobní typ cvičení při kterém naše tělo výborně spaluje. Spojení fitness prvků a jumpingu pomáhá k dosažení nejen fyzické kondice, ale také ke zpevnění všech svalových skupin a to zejména problémových partií jako je bříško, nohy a zadeček. Při mých hodinách se lehce spojí dřina se zábavou. Důraz kladu na výběr muziky, která vás nenechá jen tak v klidu a vyburcuje vás k co největším výkonům! Posilování na trampolínce je u Jumping fitness samozřejmostí :-) Největší odměnou pro mě je, když uvidím, že jste si hodinu pořâdně užili, vydali ze sebe všechno a budu doufat, že si na mne třeba druhý den při vstávání z postele vzpomenete! (samozřejmě v dobrém a s ùsměvem na tváři :-) "


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.