Anet Nykodýmová

Piloxing Barre

Anet Nykodýmová Jméno:
Aneta Nykodýmová

Přezdívka:
Anet, Niky

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
PILOXING BARRE

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Tak jako piloxing: je to spojení pilates, boxu a tance. Na rozdíl od klasiky využíváme baletní tyč, která nám napomáhá k dosažení rovnováhy těla a větší koncentraci při tvarování svalů. Vyplavíte neskutečné množství endorfinů a oceníte i pozitivní změny na svém těle. BARRE skvěle tvaruje především partie hýždí, zadečku a bříška. Cílem Piloxingu Barre je být ladnější a ženštější. To vše ve spojení se skvělou hudbou.

Proč právě tenhle sport?
Naprosto mě pohltily hodiny klasického piloxingu. No a Barre je baletní odnož tohoto sportu, který mě tak uchvátil. Piloxing Barre je pro mě nová výzva a já výzvy ráda ☺

Jak jsi se k němu dostala?
Řekněme, že na doporučení ☺ Navíc cítím, že je mi to blízké ☺

Proč právě studio La Fiesta?
Jako mnozí další, dám hodně na reference druhých. No a o La Fiestě bylo slyšet ze všech stran mých dobrých přátel. Lidé spokojení a plni úsměvů přece nebudou chodit z hodin, které by je nebavili. Vyzkoušela jsem a zůstala, věděla jsem, že jsem na správném místě.

Jak jsi se k La Fiestě dostala?
Od malinka jsem tančila a po mateřské jsem hledala něco časově nenáročného a především něco, co by mě bavilo. Kamarádka mi jednou řekla, že ona chodí do La Fiesty,ať jdu taky. Že si vyberu, vyzkouším a když zrovna nebudu moct půjdu cvičit jiný den. Ta variabilita a škála různých hodin mi dávala naprostou svobodu a lidé, instruktoři i prostředí mě během pár chvil pohltili. Dnes už je to prostě součást mě sama. ☺

Jakou hudbu máš ráda?
Vlastně si poslechnu téměř cokoliv. Nicméně hudbu vnímám jako prostředek k nabuzení, relaxaci, odpočinku nebo po ránu doslova k probuzení na lepší den. Mám ráda hity z rádia, latinu, 90tky zkrátka vše co je veselé a rytmické.

Můžeme tě potkat ještě někde jinde než v La Fiestě?
Jsem společenská, miluju lidi a především nesnáším stereotyp, občas tedy překvapím i sama sebe. Většinou ale s přáteli na dobrém jídle, v kině nebo jen tak na inlinech.

Něco málo o sobě – rychlá, stručná charakteristika?
Jsem parťák pro každou špatnost, nesnáším samotu a nudu, ráda zkouším a poznávám nové věci

Co, nebo koho bys ve studiu doporučila?
Dle mého tady nemůžete šlápnout vedle, ať zkusíte cokoliv. A že je z čeho vybírat ☺ Nicméně každý z nás upřednostňuje něco jiného a tak je potřeba si vybrat dle vlastních představ.

Oblíbené motto? Slogan? Fráze?
Život je boj, láska je hřích, proto si pamatuj, že vyhraje smích!!!

Jak by jsi charakterizovala, pojmenovala, přirovnala své kolegy z La Fiesty?
Už když jsem začala chodit do La Fiesty bylo naprosto úžasné, že ke mně nikdo nebyl cizí. Fiesťácká rodina Vás přátelsky přijme už od prvopočátku. Každým okamžikem dostáváte dávku úsměvů a přátelského objetí ☺ Lidé ve Fiestě jsou pozitivní , vytrvalí a šikovní. Nakonec jedno mají určitě společné – MILUJÍ POHYB

 


logo-multisport

  • Piloxing
  • Zumba s Nikolkou
  • TRX - Zuzi
  • Jumpiing s Katou
  • Jumping Míra
  • Joga
  • Tabata
  • Tabata
Moje rezervace

Přehled mých zarezervovaných hodin. Možnost zrušení rezervace. Přístup pouze po přihlášení.

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh hodin La Fiesta fitness studio. Možnost rezervace po přihlášení.

Ceník, služby

Ceník jednotlivých hodin. Jednorázové vstupné. Permanentky. Ostatní služby.